Pazar , Eylül 20, 2020
AnaSayfa / Gruplarımız / Yetişkin Yüzme Kursu

Yetişkin Yüzme Kursu

Yüzme tüm bireylerin can güvenlikleri için öğrenmesi gereken bir spor dalıdır. Bilinçsizlik dolayısıyla boğulma vakalarının üzücü bir şekilde çok fazla olduğu, 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizde bu eğitimin kaçınılmazlığı da açık olarak görülmektedir. Ayrıca suyun rehabilite edici, rahat verici özelliğinizde kişiyi kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar ve başladığı ilk günden itibaren fiziksel olarakta kendisini çok daha zinde görmesini sağlar. Sosyalleşme anlamımda da çok olumlu bir ortam içerisinde bulunan birey kendi sosyal çevresinde de bu farklılığın tüm olumlu yanlarının farkına varabilmektedir.

ataşehirde yetişkinlere özel yüzme kursu,ataşehirde yüzme kursu yetişkin grupları,ataşehirde yüzme öğrenmek yetişkinlere isteyenlere özel yüzme kursu

Yetişkin gruplarımızda 13 yaşından itibaren öğrenciler bulunmakta ve bu yaş 65-70 yaşlarına kadar uzanabilmektedir. Gruplarımızda kişilerin eğitimlerini kendilerine özgü yapmakla birlikte gruplarımızı oluşturma konusunda kişilerin seviyeleri esas alınmaktadır. Derse ilk kez başlayan bir kişinin öncelikle seviyesi belirlenir ve kişi o gün içerisinde kendisine en yakın ve en sağlıklı grupta eğitimini almaya başlayabilir. Eğitimlerimizde hiç yüzme bilmeyenlere yüzme öğretilmekte, yüzme bilenlere ise daha az yorularak daha uzun mesafeyi çok  estetik bir teknikle yüzebilecekleri eğitimler verilmektedir. Örnek olarak gösterdiğimiz her iki seviyedeki üyelerimizle birlikte devamlılık ile birlikte ulusal ve uluslararası müsabakalara dahi katılabilmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir