Cumartesi , Mayıs 14, 2022
AnaSayfa / Ataşehir Yüzme Kursları / Yetişkin Yüzme Kursu

Yetişkin Yüzme Kursu

Yetişkin yüzme kursu

Yüzme tüm bireylerin can güvenlikleri için öğrenmesi gereken bir spor dalıdır. Bilinçsizlik dolayısıyla boğulma vakalarının üzücü bir şekilde çok fazla olduğu, 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizde bu eğitimin kaçınılmazlığı da açık olarak görülmektedir. Ayrıca suyun rehabilite edici, rahatlatıcı özelliği de kişiyi kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar ve başladığı ilk günden itibaren fiziksel olarak kendisini çok daha zinde görmesini sağlar. Sosyalleşme anlamımda da çok olumlu bir ortam içerisinde bulunan birey kendi sosyal çevresinde de bu farklılığın tüm olumlu yanlarının farkına varabilmektedir.

ataşehirde yetişkinlere özel yüzme kursu,ataşehirde yüzme kursu yetişkin grupları,ataşehirde yetişikn yüzme kursu
Yetişkin Yüzme Kursu

13 yaş ve üzeri yüzme kursları

Yetişkin gruplarımızda 13 yaşından itibaren öğrenciler bulunmakta. Bu yaş 65-70 yaşlarına kadar uzanabilmektedir. Gruplarımızda kişilerin eğitimlerini kendilerine özgü yapmakla birlikte gruplarımızı oluşturma konusunda kişilerin seviyeleri esas alınmaktadır.

Derse ilk kez başlayan bir kişinin öncelikle seviyesi belirlenir ve kişi o gün içerisinde kendisine en yakın ve en sağlıklı grupta eğitimini almaya başlayabilir. Eğitimlerimizde hiç yüzme bilmeyenlere yüzme öğretilmekte, yüzme bilenlere ise daha az yorularak daha uzun mesafeyi çok  estetik bir teknikle yüzebilecekleri eğitimler verilmektedir. Üyelerimizle birlikte devamlılık doğrultusunda ‘master yüzme’ olarak adlandırdığımız ileri seviyede yüzme eğitimleriyle ulusal ve uluslararası müsabakalara dahi katılabilmekteyiz.

Eğitimler yarı-olimpik yüzme havuzumuzda profesyonel eğitmenlerimizle birlikte gerçekleşmektedir. (25mx12,5m uzunluk, 1,85m derinlik) Eğitimlerde yaş sınırlaması yoktur. Katılımcılardan kayıt esnasında yüzme yapmalarına engel herhangi bir durum olup olmadığına dair taahhüt alınır.

Eğitimlerde sağlığınızı ve can güvenliğinizi ön planda tutan bir anlayışla en kısa sürede yüzme öğrenmenizi sağlamaya çalışmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yetişkin Yüzme Kursu, ataşehir yüzme kursu, yetişkin grup yüzme dersleri, ataşehir havuz, yüzme kursu, ataşehir yüzme havuzu
Yetişkin Yüzme Kursu

Yetişkin yüzme kurslarında su korkunuzu yenebildiğimiz gibi aynı anda farklı seviyelerden oluşan gruplarımızda seviye atlayarak yüzme tekniğinizi geliştirmeniz sağlanır. İleri seviye yüzme teknikleri öğrenerek daha estetik bir yüzme kabiliyetine kavuşmanız da sosyal hayatınızda size kendinizi daha iyi hissettirecektir. Yetişkin yüzme kursuna başlamak için seviyeniz önemli değildir. Farklı seviyelerdeki gruplarımızda size en uygun grubu ücretsiz deneme dersimizde deneyebilirsiniz.

Yetişkin yüzme kursları hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için youtube kanalımızı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir